Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 04.11.2016, 00:34
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

ne kadar Interessant insanlar var ...bir dünya kurmu$ kendine,ne de güzel ya$iyor icinde...)))
Alt 09.11.2016, 21:39
___EZEL___

Standard Faşizm;

Artık emperyalist ülkeler Amerika'dan başlayarak,kendi gerçek maskelerini takmaya başladı.Darısı avrupalı ve asyalı emperyalistlere ve onların küçük köpeklerine diyelim.Çıkarın maskelerinizi birer birer artık,arkasına saklandığınız burjuva demokrasi maskesi çekilsin,yerine gerçek sömürücü ve katliamcı maskeniz gelsin...
Acaba küçük köpeklerden biri olan türkiyeli faşistler kendi gerçek maskeleri ile ortaya çıkacak mı,yoksa din maskesi adı altında hala alçakça katliamlarına,hak gasplarına ve ırkçı şoven faşist politikalarını din maskesi altında mı yapacaklar?
Akabe sana söylüyorum ve senin trene bakan öküzlerine....
Alt 16.11.2016, 12:33
___EZEL___

Standard Bekleme;

Sende geleceksin dize birgün
dizboyu batacaksın yalanlarına
olurda ip atılmasını beklersen
gözlerin beni aramasın
Alt 16.11.2016, 13:49
___EZEL___

Standard Biat 4

Bazı insanlar omurgasızmış meğer,çabuk adam satmak bir yana,söylediklerini de yutacak miğde bile varmış.Zaten sorun orada başlıyor,güce biat etmekle,et'e biat etmek aynı şey.Bunu anlamayanları,adam yerine koymayın.
Alt 03.12.2016, 21:04
___EZEL___

Standard

Birşey farkettim bu ara,eğer ben vaybee de birine çatıyorsam,bu çatma olayından sonra kimse birşey yazmıyor veya tartışmıyor.Buradan iki sonuç çıkabilir;1 İnsanlar bana haksızlık yapıldığını düşündüğü için,protesto amaçlı yazmıyorlar.2 Çattığım insanın son çırpınışlarını görüp benden korkuyorlar.Bunlardan hangisi tam kestiremedim.Fakat basık kişilikli olmayın,birey olduğunuzu her yerde altını çizerek,gerekirse haykırarak söyleyin.
Alt 04.12.2016, 14:11
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Birşey farkettim bu ara,eğer ben vaybee de birine çatıyorsam,bu çatma olayından sonra kimse birşey yazmıyor veya tartışmıyor.Buradan iki sonuç çıkabilir;1 İnsanlar bana haksızlık yapıldığını düşündüğü için,protesto amaçlı yazmıyorlar.2 Çattığım insanın son çırpınışlarını görüp benden korkuyorlar.Bunlardan hangisi tam kestiremedim.Fakat basık kişilikli olmayın,birey olduğunuzu her yerde altını çizerek,gerekirse haykırarak söyleyin.

ne zaman fark edtin bunu ezel?

gel beraber dü$ünelim..) bunun bir kac nedeni olabilir..
1:Seni ciddiye almiyor olabilirler!
2:Sana haksizlik yapildigini dü$ünüyorlarsa seni neden protesto yapsinlar aksine savunurlar tepki gösterirler..
3:dedigin gibi baskin bir karakterse zaten susmaz, adi üzerine baskin yani sivri dilli son sözü koyan karakter deyil son sözü üzerine cizgi atan karakter..
4:bana sorarsan eminim senden korkuyorlardir..)
takma kafani ! sende küs bunlara git ba$ka yerde oyna..)

ben misal mazlum bir karakterimdir kafama vurup elimden ekmegimi alsalar citim cikmaz..
kimseye suradan kalk suraya otur diyemem yada höt deseler korkarim citim cikmaz ,ezik karakterim herkezden her$eyden korkarim,calismaktan nefret ederim,hareket etmeyi hic sevmem su dünyada sevdigim tek sey yemek yemek...)))) hani derler ya agzi var dili yok,nefesi var cani yok haaa i$te o benim bu sebebten benden kimse korkmaz ... yazik bana..)))

Geändert von Lara__ (04.12.2016 um 14:28 Uhr).
Alt 04.12.2016, 14:38
___EZEL___

Standard :)))

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
ne zaman fark edtin bunu ezel?

gel beraber dü$ünelim..) bunun bir kac nedeni olabilir..
1:Seni ciddiye almiyor olabilirler!
2:Sana haksizlik yapildigini dü$ünüyorlarsa seni neden protesto yapsinlar aksine savunurlar tepki gösterirler..
3:dedigin gibi baskin bir karakterse zaten susmaz, adi üzerine baskin yani sivri dilli son sözü koyan karakter deyil son sözü üzerine cizgi atan karakter..
4:bana sorarsan eminim senden korkuyorlardir..)
takma kafani ! sende küs bunlara git ba$ka yerde oyna..)

ben misal mazlum bir karakterimdir kafama vurup elimden ekmegimi alsalar citim cikmaz..
kimseye suradan kalk suraya otur diyemem yada höt deseler korkarim citim cikmaz ,ezik karakterim herkezden her$eyden korkarim,calismaktan nefret ederim,hareket etmeyi hic sevmem su dünyada sevdigim tek sey yemek yemek...)))) hani derler ya agzi var dili yok,nefesi var cani yok haaa i$te o benim bu sebebten benden kimse korkmaz ...valla yazik bana..)))
Şu an çalışıyorum,iş biraz yoğun bu açıdan cevap kısa olacak.Bence senin için yeni bir deyim bulmalılar,ağzı dili var,yemek ve dırdır o biçim.Kaynana olsan çekilmezsin inan.Yanlız sanırım boğa gibi burnundan ateş çıkararak yazdığın için burnu da var derlerdi herhalde....
Ciddiyet meselesine gelince;çokta tın demem gerek burada ama,kazın ayağı öyle değil.Ciddiye alınması gereken insanlardan biriyim.Burada şöyle bir durum var,ben ciddiye alıyormuyum kimseyi veya burayı.Ciddiyet gerklilik ister,gereksiz ve ereksiz insanları ciddiye almanın bir faydası yok.Eminim sende öyle yapıyorsundur.Ciddiyet yoksunlarını kaale almıyorsundur....
Alt 04.12.2016, 14:52
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Şu an çalışıyorum,iş biraz yoğun bu açıdan cevap kısa olacak.Bence senin için yeni bir deyim bulmalılar,ağzı dili var,yemek ve dırdır o biçim.Kaynana olsan çekilmezsin inan.Yanlız sanırım boğa gibi burnundan ateş çıkararak yazdığın için burnu da var derlerdi herhalde....
Ciddiyet meselesine gelince;çokta tın demem gerek burada ama,kazın ayağı öyle değil.Ciddiye alınması gereken insanlardan biriyim.Burada şöyle bir durum var,ben ciddiye alıyormuyum kimseyi veya burayı.Ciddiyet gerklilik ister,gereksiz ve ereksiz insanları ciddiye almanın bir faydası yok.Eminim sende öyle yapıyorsundur.Ciddiyet yoksunlarını kaale almıyorsundur....
allahtan zamaninin kisitli kisa cevap yazmissin..))))))) i$ine gelen yerleri onaylayip i$ine gelemyen yerleri cevirmekte üzerine yok ezel..))) sorun mu ezel !seni yapariz kaynana olur biter..)))bencede senden daha iyi kanana olur..)))))..
estafullah ! sen soruyorsun bende nedenlerini siraladim ,seni ciddiye almiyorlar demedimki..)))) almiyorlar olabilir dedim.....dur birde bende sorayim" ezel "birileriyle dalistigi zaman neden kimse yazmiyor diye...)))

P:S
Lütfen Beyler Bayanlar
Ezel biriyle kavga edtigi zaman neden kimse yazmiyor?
Ezel Ciddiye alinmasi gereken insanlardan biri oldugunu idda ediyor...ciddiyetle Ezel Beyi ciddiye almanizi,ciddi yorumlarda bulunmanizi bekliyoruz...daha cook bekleriz ama olsun..))))))))

bu olmu$mu Ezel?

Geändert von Lara__ (04.12.2016 um 15:07 Uhr).
Alt 04.12.2016, 15:09
___EZEL___

Standard :)))

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
allahtan zamaninin kisitli kisa cevap yazmissin..))))))) i$ine gelen yerleri onaylayip i$ine gelemyen yerleri cevirmekte üzerine yok ezel..))) sorun mu ezel !seni yapariz kaynana olur biter..)))bencede senden iyi kanana olur..)))))..
estafullah ezel ! sen soruyorsun bende nedenlerini siraladim ,seni ciddiye almiyorlar demedimki..)))) almiyorlar olabilir dedim.....dur birde bende sorayim ezel birileriyle dalistigi zaman neden kimse yazmiyor diye...)))

P:S
Lütfen Beyler Bayanlar
Ezel biriyle kavga edtigi zaman neden kimse yazmiyor?
Ezel Ciddiye alinmasi gereken insanlardan biri oldugunu idda ediyor...ciddiyetle Ezel Beyi ciddiye almanizi,ciddi yorumlarda bulunmanizi bekliyoruz...daha cook bekleriz ama olsun..))))))))

bu olmu$mu Ezel?
Hayat kendi başına bir çelişki ya,hani doğup yaşama katılıp sonrada ölüyoruz ya.İnsana dair ne varsa doğar yaşama katılır ve ölür.Tıpkı dostluk,arkadaşlık ve Aşk gibi.Bu açıdan beni kızdırma çabalarını çokta takmıyorum.Hatta artık bu neden böyle yazıyor,ben böyle biri değilim,ben önemliyim kaygısı,yada önemsizlik kaygısıda taşımıyorum.Eskiden burada yazılanları ciddiye alır sonuna kadar çatışırdım.Fakat zamanla bazı şeyleri kıymeti harbiyesi kalmıyor ya,burasıda öyle benim için,yapılan veya yazılanların kıymeti,ederi yok bende.Hayal kırıklığı yaşayan bir çocuk gibi boş boş bakıyorum,yazılanlara,yapılanlara.Sadece günübirlik toplumsal olaylar veya politik durumu ciddiye alıyorum.(Kahvem soğudu be,geliyorum şimdi) Bunun dışında sırf vakit geçirmek derdim.Mesela face de 2 bin küsür arkadaşım var,orada bile sıkılıyorum artık.Anlam;manasını yitirdi bende.Yaptığım tek şey çalışmak,gece sabahlara kadar takılmak,ama içki içmiyorum.Öylesine zaman geçirmek,sıkıcı biraz hep aynı şeyleri yapmak ama,yapacak önemli birşey bulamıyorumda....
Alt 05.12.2016, 00:12
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hayat kendi başına bir çelişki ya,hani doğup yaşama katılıp sonrada ölüyoruz ya.İnsana dair ne varsa doğar yaşama katılır ve ölür.Tıpkı dostluk,arkadaşlık ve Aşk gibi.Bu açıdan beni kızdırma çabalarını çokta takmıyorum.Hatta artık bu neden böyle yazıyor,ben böyle biri değilim,ben önemliyim kaygısı,yada önemsizlik kaygısıda taşımıyorum.Eskiden burada yazılanları ciddiye alır sonuna kadar çatışırdım.Fakat zamanla bazı şeyleri kıymeti harbiyesi kalmıyor ya,burasıda öyle benim için,yapılan veya yazılanların kıymeti,ederi yok bende.Hayal kırıklığı yaşayan bir çocuk gibi boş boş bakıyorum,yazılanlara,yapılanlara.Sadece günübirlik toplumsal olaylar veya politik durumu ciddiye alıyorum.(Kahvem soğudu be,geliyorum şimdi) Bunun dışında sırf vakit geçirmek derdim.Mesela face de 2 bin küsür arkadaşım var,orada bile sıkılıyorum artık.Anlam;manasını yitirdi bende.Yaptığım tek şey çalışmak,gece sabahlara kadar takılmak,ama içki içmiyorum.Öylesine zaman geçirmek,sıkıcı biraz hep aynı şeyleri yapmak ama,yapacak önemli birşey bulamıyorumda....

Izninle bu yazdiklarini ben toparlayayim..)))

yani acik ve net $unu demek istiyorsun..)

herkezden nefret ediyorum ama yanlizda canim sikiliyor..))
Antwort