Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 13.07.2005, 00:21
Benutzerbild von frankenstein
frankenstein frankenstein ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

TofTrikkY :

&gt&gt&gtbenim hic bir sey incelemeye ihtiyacim yok, gecmisde yasananlar yüzünden hic bir irka, hic bir dine bu hakaretleri iceren bir yaziyla saldirmaya hakkin yok! bir yerlerden bir kac yazi kopyalayip foruma katilmak kadar sacma bir davranis sergiliyorsun. yazik...&lt&lt&lt

- Hakaret eden ben degilim biliyorsun. Hakareti eden adamda gecmisteki olaylardan dolayi hakaret etmiyor galiba. hani su bitip tükenmek bilmeyen ermeni iftira ve karalamalari varya.... Birde su Karabagin isgalini ve oradaki ermenilerin türklere yaptigi soykierimdan dolayi galiba.

&gt&gt&gtinsanlari tanimaya ve hosgörüye davet ediyorum seni..&lt&lt&lt

-Tanimaktan ermenileri kastediyorsan, ben ermenileri yeterince taniyorum. isledikleri
suclarin affedilemiyecek kadar agir oldugunun bilincindeyim. üstelikde ermeniler türklere karsi suc islemeye devam ediyorlar.
Alt 13.07.2005, 01:10
unknown

Standard :))

du bist mir zu hohl in der birne, um mich weiterhin mit dir zu beschäftigen. du kappierst noch nicht einmal dass alieren sich auf ein ganz anderes forum-thema bezieht. seine nachricht hatte rein gar nichts mit mir zu tun. ona da bulasmissin. tam agzinin payini vermis ama helal alierene. senin gibileri ancak böyle dilden anlar. sen yazilari kopyalayip buralara eklemeye devam et, kendi beyninle yazi ürettiginde ancak böyle bos seyler cikiyor.

viel spaß im leben als hirnloser!!!

insan ayirimi yapan bes para etmez bir mahluksun sen!! alman olsaymissin keske SS üniformasi iyi giderdi sana! basit insan
Alt 13.07.2005, 01:55
Neuer Benutzer

Standard o.T.

TofTrikkY:

&gt&gt&gtben ermeniyim sevgili kardesim!!!&lt&lt&lt

-Sen ermenisin, ben seni öyle kolay kolay
kardeslige kabul etmem.
eger, hakliyla haksiz arasinda secim yapamiyor, tavir koyamiyorsan o, senin problemin.

&gt&gt&gtgecmisde yasanan bir takim olaylari bu gibi sitelerde senin gibi olayla uzakdan yakindan alakasi olmayan insanlar tarafindan hakaret esliginde dile getirilmesi bence bizi taaa ki o zamanlara geri getirecegini saniyorsan yaniliyorsun.&lt&lt&lt

-Benim olaylarla alakam var. Türk vatandasiyim. Ülkemin haksiz suclamalara maruz kalmasi beni ilgilendirir. Ermenilerin,
karabagda 10 yil önce isledigi suclar, Azerbaycan topraginin bir bölümünü hala isgal altinda tutmasi beni ilgilendirir. Ermeni Diasporasinin kocaryanla akillarindan gecirdikleri beni ilgilendirir.

&gt&gt&gtevet söyledigim gibi ben ermeni asilliyim, fakat burda TÜRKÜM diye dolasan bir takim türklükle alakasi olmayan, kolyelerinde ay yildiz tasiyarak bir seyler yaptiklarini sanan bir kac arkadasimizdan daha da TÜRKÜMDÜR eminim.&lt&lt&lt

-Ben sana istisnalar yok demedimki. Istisnalar var diye tutupta ermeni diasporasini veya kocaryani unutacak degilizya. Sen kendini diyer irkci milliyetci ermenilerden farkettirmek istiyorsan, bizimle beraber karsi tarafa tavir koyacaksin. Mesela:
Irkci ermeni forumlarinda akil fikir tavsiye eden makaleler yazabilirsin. yaziyormusun, hani nerde???

Yada, Ermeni diasporasina vaya, sözkonusu milliyetci faliyetleri yapan mercilere mektup yazip, mektubu burda forumda yayinlarsan biz onu takdir edebiliriz. Ermeni milliyetciligini protesto icin kendini Taksim meydaninda yakip intihar eden ermeniyi biz unutmadik. Asagiya bakarsan görürsünki, ben
ermenilere karsi tavir koymus bir ermeninin
makalelerinide kopye cektim. okumani tavsiye ederim!

&gt&gt&gt sen türkiyede TÜRKIYE icin iki yil askerlik yapip türk topraklarini korudunmu düsmandan???&lt&lt&lt

-Ben askerligimi yaptim gerekirse birdaha yaparim

&gt&gt&gthayir ama benim ermeni asilli dedem yapti bunu. insanlari asla ayni kaba koyma bence.&lt&lt&lt

-Ay! sende herseyi biliyorsun masallah! Deden gibilerin nasil askerlik yaptiklarini hergün okuyoruz herhalde! Türkleri arkadan vurarakmi yapti deden askerligini????

&gt&gt&gther dinden her irkan iyisi de cikar kötüsüde cikar. ama ermeniler haysiyetsizdir, ermeniler serefsizdir gibi cümleleri demene izin vermiyorum!&lt&lt&lt

-ben bir kac yascik bükümdür senden ama, hala uzun bacaklari gördügüm zaman gevseyiveriyorum. Emrin basim üstüne!

&gt&gt&gthakaret etmekden baska bir sey degil bu. senin ne farkin kaliyor soykirim yapan canilerden?????&lt&lt&lt

-Ermeni forumlarinda türklere yapilan hakaretleri gördünmü????? Benim onlarda görüs bildirmeme bile izin verilmiyor canim!

&gt&gt&gtbizler okumus ve kültürlü insanlar olarak hosgörü ve barisa adim atmamiz gerekiyorken senin yaptigina bak.&lt&lt&lt

Hangi baris kizim?? Senin KIRONUN GBme yazdiklarini okudunmu??? onun fikrine göre türkler 1,5 milyon ermeni katletmisler.
onun rakamlari, Ermeni diasporasinin rakamlarinin tam üc kati. gercekten barismi istiyorsunuz???? hallo hallo!!!!

&gt&gt&gtyazik degilmi. özür dileyecek kadar yüreklimisin merak ediyorum foruma ekledigin ve kendi kaleminden yazmayi bile beceremedigin o igrenc yazi icin???&lt&lt&lt

-Neye yazik degilmi???? Sen ermenilerin yazdiklarindan dolayi tüklerden özür dileyebiliyormusun????

Bana bak!!!! sen benim nelere kadir oldugumu bir bilseydin, eminim bir dakika bile kaybetmeden bana gelirdin.

saygilar.... isabel

"ISABEL" ismin cok güselmis. Sanirim soy isminde MANUKYAN gigi geliyordur kulaga.
neyse kusursuz insan olmaz.

Benimkiside ALi

sevgiler Isabel
Alt 13.07.2005, 02:17
Neuer Benutzer

Standard o.T.

&gt&gt&gtdu bist mir zu hohl in der birne, um mich weiterhin mit dir zu beschäftigen. du kappierst noch nicht einmal dass alieren sich auf ein ganz anderes forum-thema bezieht.&lt&lt&lt

-Ben sana söylemistim, Armenien at wäre für dich richtig. Güle güle!!! alierenle ortak taralariniz var galiba!!!!

&gt&gt&gtseine nachricht hatte rein gar nichts mit mir zu tun. ona da bulasmissin. tam agzinin payini vermis ama helal alierene. senin gibileri ancak böyle dilden anlar.&lt&lt&lt

-alieren agzinin payini iyi almiski, senden yardim istemis. onun gibiler cabucak caresiz kalirlar ve karilarin eteginin altina saklanirlar.

&gt&gt&gtsen yazilari kopyalayip buralara eklemeye devam et, kendi beyninle yazi ürettiginde ancak böyle bos seyler cikiyor.&lt&lt&lt

-Hani senin ürettigin fikirler nerde?

&gt&gt&gtviel spaß im leben als hirnloser!!!&lt&lt&lt

- naja! ermenilere yapildigini iddia ettigin hakaretlere mantikli bir cevap veremeyince careyi hakaret ederek kacmakta buluyorsun.
Hadi git fransizlara söylede benim beyinsiz oldugumu tanisinlar.

ben senin seviyene düsmem!

insan ayirimi yapan bes para etmez bir mahluksun sen!! alman olsaymissin keske SS üniformasi iyi giderdi sana! basit insan
Alt 13.07.2005, 02:29
Neuer Benutzer

Standard HA UNUTMADAN!

&gt&gt&gtinsan ayirimi yapan bes para etmez bir mahluksun sen!! alman olsaymissin keske SS üniformasi iyi giderdi sana! basit insan&lt&lt&lt

- Nazilerle beraber calisan ermenilerdi. asagida bir ermeninin sitesinde yaziyor. O SS
üniformasini giymeye sen cok heveslisin galiba.

O yaptin küfürleri sana iyade ediyorum. Al,
münasip bir yerine yerlestir!
Alt 13.07.2005, 02:44
unknown

Standard senin dilinden konsudum :)

senin anladigin dilden konusdum, bak birden bire nasilda KENDI FIKRINI beyan edebiliyorsun. bülbül gibi ötmeye basladin. halen anlamadigin bir kac nokta var. iyi dinle, yine karistirma bazi seyleri ok?

1. ben ermeni asilliyim! fakat soykirim iddialarinda bulunmadim, olaya tarafsiz bakabiliyorum. seninle olan sorunuma gelince: bu devirde yasayan bir genc olarak bir insani dini ve irkindan dolayi rencide edebilecek kapasitede olmandan dolayi gözümde bes para etmiyorsun. bu hakaret degildir senin hakaretlerin karsisinda (&gt&gt&gtBen senin yerinde olsaydim, yani ALLAH korusun ermeni olsaydim, herhalde kendimi öldürürdüm. Öyle bir milletin mensubu olarak yasamak kolaymi????? &lt&lt&lt). islam terör örgütleri saldirilarda bulunduklari icin tüm islam alemi teröristmi sence? ben ermeniyim diye senin hakaretlerini okumak mecburiyetindemiyim?

2. bundan önceki mesajimda da söylemisdim, alierenin yazisi benimle alakali degildi. onun bir forum yazisina yine herzamanki tavrinla yanit vermissin okudugum kadariyla ( alles hat seinen preis diye bir yaziyla katilmis kendisi) ve senin verdigin yanita tepkisini göstermis. ayrica yine verdigin cevapda hakaret dolu: etek altina saklanmakdan filan söz etmissin.

3. immer tief durchatmen ruhig bleiben nicht aufregen bleib cool genau soo ist es richtig!! lies diese nachricht am besten nochmal durch, du hast sicherlich wiedermal nur die hälfte von dem verstanden was ich dir geschrieben habe. pai pai
Alt 13.07.2005, 03:14
Neuer Benutzer

Standard Senin aklindan zorunmu var???

Fr
8
Jul
--------------------------------------------------------------------------------
11:57 alieren

Hem fazla heyacanlanma! Yukaridaki kopye senin GBden. Anlama kabiliyeti ve istegi olana birseyler anlatir. Özellikle tarihe dikkat!

Ben sana gelipde senin sahsen türklerin katliamina katildigini veya Diaspora üyesi
oldugunu iddia etmedim. Sen kendin farkli oldugu kanaatindeysen onu isbat et!

alierenen iddiasi suydu. "türkler 1.5 milyon
ermeni katlettiler." Bu yanlis bilgi kasitli olarak veriliyorsa, ve sen böyle sacmaliklara karsi cikmak yerine benimle ugrasmakta israr edersen sana haddini belletirim!

Küfretme! küfrün alasini bilirim ben!
Alt 13.07.2005, 03:32
Neuer Benutzer

Standard o.T.

Beitrag von alieren

Alles hat seinen preis ! 2

nun ich befasse mich erst gar nicht mit dem völkermord , ob er nun geschah oder nicht ! wie könnte ich auch ! fakt ist eins , wer wird einen vorteil aus der aussage von den türken " ja wir waren es , wir haben 1,5 mio armenier in den tod getrieben " ziehen !? hmm ich denke die türken selber ! schaut euch serbien an , da werden millionen an Eu-subventionen zurückgehalten weil sich der wichser von karadic und sein sogennanter genaralstab seit ca 6 jahren vor der justizia sich versteckt oder sogar vom volk versteckt wird ! der unmut unter der bevölkerung wächst somit .......Geld oder mörder .....mörder oder geld ! wir wissen alle , das die armenier in frankreich eine starke lobby haben , wie sonst könnte es sein das die franzosen sich so wehement dafür einsetzen , das die türkei den völkermord zugeben soll ! wie gesagt wie immer ist die türkei ein spielball der nationen ! also die armenier die ich persönlich kenne , haben schon längst mit dem thema abgeschlossen ! da muss nicht irgendein franzose oder brite ( die an der ganzen sache schuld waren ) mir erzählen was vor 100 jahren abgegangen ist ! mord ist mord ! .................

in dem sinne
--------------------------------------------------------------------------------------------------
-Bu adamin bu yazisi kardeslik ve barisami hizmet ediyor???????

Fransizlar kim oluyorki fransizlara yalaklik yapiyorsunuz? Fransizlar önce kendi isledigi katliamlarin hesabini bir versin. Bu ölcü diyerleri icinde gecerlidir. Sen türkler deyince ne anliyorsun??? Biz öyle ermeniler gibi yalakaliga alisik degiliz. Dogru bildiklermiz icin gerekirse savasiriz.
Alt 13.07.2005, 08:18
Neuer Benutzer

Standard Wie schlimm wie schlimm

“Der Armenier ist der schlechteste Kerl von der Welt”.[1]

<a href="redirect.jsp?url=http://www.hist.net/kieser/aghet/Essays/EssaySchmuhl.html" target="_blank">http://www.hist.net/kieser/aghet/Essays/EssaySchmuhl.html</a>
Alt 13.07.2005, 08:26
Neuer Benutzer

Standard Hani benim yazim nerde?? seni ....

foruma ben cagirmadimmi???

Aynen söyle yazmistim: GBmi sacmaliklarinla doldurma. gel forumda görüselim!

Sende Lepsius gibi sadece isine gelen kisimlari yayinliyorsun herhalde????

Neyse, ben tekrar gelinceye kadar sana 2 soru:

-Türkiyede kac tane ermeni vardir?

-Ermenistanda kac tane türk vardir?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche